Návštěvníci o naší stěně:

„Viděli jsme ve světě vyšší a větší stěny, ale vám se podařilo postavit lezecké centrum s neskutečnou možností rozmanitostí lezení.”

„Je to snad nejútulnější lezecké centrum, které jsme navštívili.”

Slovo o nás

Horolezecká stěna Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 2600m čtverečních a ve výšce až 12 metrů se můžete dosytosti vyřádit začínající či špičkový lezec.

V lezeckém centru Vám poskytneme vysoký servis, jaký je obvyklý i na jiných stěnách ve světě. Lezci maji k dispozici od šaten, sprch, baru s občerstvením, půjčovnou lezeckého materiálu, lezeckých kurzů až po kamarádské rady 'co s načatým životem'.

Návštěvnící, kteří mají zkušenosti z mnoha stěn po světě (většinou profesionální lezci) o naší stěně říkají: 'Viděli jsem ve světě větší i vyšší stěny, ale vám se podařilo postavit lezecké centrum s neskutečnou rozmanitostí možostí lezení. Je to snad nejútulnější lezecké centrum, které jsem navštívil. A stylový bar s bezkonkurenční nabídkou nakládaných hermelínů je jedinečný'.

Naše filozfie je taková 'Lezení není jen o tom, kolik udělám shybů a jak těžkou cestu vylezu. Je to především o vzájemné pomoci, pohodě a kamarádství bez ohledu na obtížnost trasy.' A nakonec i ty hermelíny po lezení spláchnuté žejdlíkem točeného pivka přijdou vhod.

Přeji vám u nás příjemné lezení

Libor Hroza

Technické parametry stěny

Naše lezecké centrum je rozloženo do 5 hal, které nabizi k lezeni celkovou plochu 2600 metrů čtverečních s maximální výškou 12m.

Další parametry stěny:

Parkování, úschovna kol

Parkování osobních vozidel je v areálu zakázáno. Pokud přijedete autem, můžete využít parkoviště cca 50m proti bráně do areálu, kde se lezecké centrum nachází.

Pokud k nám pojedete na kole, nemusíte se o něj během lezení bát.

Na baru personálu oznamte, že máte kolo a oni Vám ho uzamknou do naší úschovny.