Recenze

Závodníci na jejichž úspěchu má Libor podíl:

Libor Hroza ml.

V současnosti dělá také trenéra, vede kanadskou reprezentaci.

Podílel se na přípravě na olympiádu 2021 Tokio u těchto závodníků:

Nárazově se podílí na treninku:

Lucie Hrozová

Snad ani nemá cenu představovat :-) Lucie má tolik lezeckých úspěchů, které v Čechách předčí jen Adam Ondra.

Je jedinou českou závodní lezkyní, která se dokázala stát v jednom roce mistryní ČR ve všech lezeckých disciplínách.

Lucie patří k absolutní světové špičce v ledolezení. Její přelezy nejtežších mixovo ledových cest jsou obdivovány po celém světě.

Ve světovém poháru získala:

V současnosti se věnuje boulderingu a skalnímu lezení kde patří k absolutní české špičce

Mária Šoltésová

Vďaka konzultáciám s Liborom som zaznamenala výrazný výkonnostný posun. Prejavilo se to jako v športovom lezení, tak aj v drytoolingu. Libor má dlhoročné skúsenosti, na ktoré sa dá spolahnút, a výkony jeho zverencov to len potvrdzujú.

Aneta Loužecká

Bez trénování s Liborem bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Vlastně bych pravděpodobně se závoděním nikdy nezačala. Bylo mi 14 let, lezením (a závodním sportem celkově) jsem byla zcela nepolíbená a pro všechny trenéry bych zkrátka byla moc „stará“ a neperspektivní. Libor to ale viděl jinak a rozhodl se mě i přes to všechno vést a podpořit mě. Celé roky se mi věnoval jak po fyzické tak i po mentální stránce tréninku. Jak Libor sám říká, nestačí být dobrý trenér, musíte být i dobrý „šaman“ :-)

Lukáš Mokroluský

S Liborem jsme spolupracovali několik let a bylo to několik velmi úspěšných let pro syna Lukáše, který se věnuje sportovnímu lezení od velmi útlých let. Naše spolupráce byla zaměřena komplexně, ne jen lezecky a to velmi oceňujeme a dodnes ze spolupráce s Liborem čerpáme.
Trénink nebyl zaměřen pouze na samotné lezení, ale co nejvíc oceňuji, hlavně na komplexnost sportovce a řekla bych, že právě to „více kolem“ Lukáše o hodně posunulo dále.
Jeho rady, náměty, zkušenosti ale především seriozní přístup byly a jsou pro nás velmi cenné...

Katka a Mirek Mokroluský (rodiče Lukáše)

Míra Matějec

Díky dlouholetým zkušenostem Libora s trénováním - nejen jeho dětí - jsem se i já díky Liborovi (v 27 letech) dokázal propracovat k 9. místu na světovém poháru v Busteni (Rumunsko).

Ema Smékalová

Mladá nadějná závodní lezkyně, kterou trénuje Libor (obtížnost) společně se svou dcerou Lucií (boulder). Ema už dokázala vyhrát plno zahraničních a tuzemských závodů a má potenciál patřit mezi nejlepší ve světě.