Náš Tým 

Libor

   
Horolezec s dlouholetou praxí v zimních i letních velehorách.  Jako trenér a instruktor má za sebou celou řadu úspěchů na mezinárodní scéně. O své zkušenosti se rád podělí v horách,  na skalách nebo na i na lezecké stěně.

Standa

   
Lezení je můj koníček, instruktora dělám skoro dvacet , rád lezu v Alpách, Tatrách, na písku. Postupem doby jsem se dostal i k zimnímu lezení, které má své kouzlo.  Své zkušenosti bych se rád předal členům  našeho oddílu.

Mára

   
Ahoj , ja jsem Mára, insruktoruji  v Holešovicích již čtvrtým rokem a nebojím se ani těch nejzlobivějších dětí. Sám nejraději lezu po vlastním jištění , klasiku. Lezení pro mě není jen o obtížnosti cest, ale o prožitku a krase okamžiku.

Hanka

 

 
Do týmu instruktorů jsem se vrátila po delší pauze vyplněné mateřstvím. Můj syn leze od 15 měsíců. Stejně tak chci vést k lezení i Vaše děti.

Lenka

 

 
Lezení mně baví do dětských let. Pocházím z lezecké rodiny, na stěnách či skalách jsem trávila spoustu času, získala zkušenosti a poznatky a ráda je předám dal.
Karel
   

Lezu od klukovských let, instruktorem  na stěně jsem se stal  v r. 2013. Lezeni pro mě není jen hon za čísly, ale hlavně hrou , tak se můžete těšit na spoustu zábavy.